• تلفن :
  • 48000019 - 021 خط ویژه

تعرفه سئو سایت - تعرفه بهینه سازی سایت - قیمت سئو

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت به چه عواملی بسته دارد؟ چه کسی تعرفه سئو سایت را تعیین می کند؟

تعرفه سئو یا تعرفه بهینه سازی سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. در  پیاده سازی سئو از یکسری تکنیک استفاده می شود. به کار بردن این تکنیک ها هر کدام نیازمند آموزش و وقت زیادی است و مسلما نمی تواند توسط یک نفر انجام گردد. سایت های بزرگ برای بهینه سازی رتبه خود در گوگل، دارای یک تیم متخصص در این زمینه هستند.

اگر بخواهیم تعریف مختصری از سئو بیان کنیم، میتوان گفت که سئو شامل تکنیک هایی برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو. سئو به دو بخش سئو داخلی و خارجی تقسیم بندی می گردد.

سئو داخلی بیشتر به ساختار و لینک درونی سایت می پردازد ولی سئو خارجی بیشتر به ارتباطات خارجی سایت با دیگر عوامل می پردازد. هرکدام بسته به کاربردشان می توانند باعث افزایش رتبه سایت گردند اما سوالی که همیشه برای صاحبان کسب و کار و حتی خود شرکت ها مطرح می شود این است که تعرفه سئو سایت چگونه تعیین می شود.

تعرفه سئو سایت توسط چه کسی تعیین می شود؟

تعرفه سئو سایت دارای قرارداد ثبت شده ای در هیچ سازمانی نیست و هر شرکتی بسته به خدماتی که می دهد تعرفه سئو را تعیین می کند. 

از آنجا که رقابت در دنیای اینترنت شدید می باشد، همه شرکت ها سعی می کنند که تعرفه سئو خود را کمی پایین تر از حد معمول ارائه دهند تا بتوانند با دیگران رقابت کنند.

تعرفه سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که گفت نمی توان به تعرفه سئو را کاملا دقیق بیان کرد و قیمت آن به صورت بسته ای بیان می شود که در هر بسته خدمات خاصی ارائه می شود.اما به در حالت کلی تعرفه سئو به عوامل زیر بستگی دارد.

  • تعداد کلمات کلیدی که قرار است در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.
  • بهینه سازی کدهای داخلی ( متاتگ ها، ساختاربندی، تگ های عنوان و غیره)
  • معرفی به موتورهای جستجو و ثبت سایت در دایرکتوری ها
  • ایجاد بلاگ 
  • فعالیت در شبکه های اجتماعی
  • دریافت گواهینامه های مربوطه
  • انجام فعالیت هایی مانند نقشه سایت، فشرده سازی فایل ها، کاهش سرعت بارگذاری و غیره که باعث افزایش رتبه سایت می شوند
  • انجام تبلیغات اینترنتی در سایت پربازدید
  • دریافت بک لینک 

این ها خدمات کلی در تعیین تعرفه سئو هستند.

آیا تعرفه سئو تضمین صددرصدی بهبود رتبه سایت است؟

هم می توان گفت بله هم می توان گفت خیر. باید گفت که هزینه برای تبلیغات به معنای هدر دادن سرمایه و پول نیست، بلکه یک نوع سرمایه گذاری است که باعث می شود مشتریان زیادی به سمت کسب وکار شما بیایند و از این رو میزان فروش شما بیشتر می گردد. 

تعرفه سئو هم به همین معنا می باشد، شما ممکن است در اول کار پول زیادی را صرف این مساله کنید ولی مطمئن باشید که اگر به صورت اصولی فعالیت کنید، نتیجه ای که برای شما خواهد داشت خیلی بیشتر از چیزی است که قبلا در آن مورد فکر می کردید.

برای دانستن دقیق تعرفه سئو باید چکار کنم؟

برای دانستن دقیق تعرفه سئو، تنها کافی است که با شرکت سئوکار تماس بگیرید. مشاوران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا به شما در خصوص سئوسایتتان و تعرفه سئو آن مشاوره بدهند.

جهت کسب مشاوره سئو و طراحی سایت با ما تماس بگیرید

آنالیز تخصصی سئوکار

آنالیز تخصصی سئوکار

خبرنامه

استخدام در شرکت سئوکار

استخدام در شرکت سئوکار