• تلفن :
  • 48000019 - 021 خط ویژه

آنالیز وب سایت - آنالیز تخصصی وب سایت

سئوکار با استفاده از ابزارهای قدرتمند آنالیز کلیه محتویات وب سایت اعم از کدها، لینک ها، تصاویر و... را بصورت تخصصی آنالیز می نماید. در این آنالیز اگر مشکلات مختلف برای وب سایت بوجود آمده باشد که تاثیر منفی در بهینه سازی موتور جستجو داشته باشد، مشخص می شود. بعد از آنالیز وب سایت و بررسی این معیارها آنها در قالب یک گزارش به همراه راه حل جهت برطرف کردن مشکلات ارئه خواهند شد. 

معمولا هدف از بهینه سازی موتور جستجو رسیدن به رتبه بالا در صفحه نتایج موتورهای جستجو مختلف است. ولی نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این مسئله است که آنالیز بهینه سازی موتور جستجو به تنهایی نمی تواند به وب سایت شما کمک کند تا به رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو برسید. بلکه می بایست تمامی مشکلات برطرف شده تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

آنالیز سئوکار شامل چندین معیار مثل بررسی ساختار سایت، ساختار لینک ها و بررسی رسانه های اجتماعی مربوط به وب سایت است. بعد از اینکه این معیارها آنالیز شدند، سئوکار گزارش تخصصی خود را به همراه جزئیات کامل جهت بهینه سازی موتور جستجو ارائه می نماید. در این گزارش خلاصه ای از امتیازات کسب شده توسط وب سایت و توصیه های مهم جهت افزایش رتبه وب سایت وجود دارد.

با استفاده از آنالیز وب سایت توسط سئوکار و بکارگیری راه حل های پیشنهادی شما قادر خواهید بود صفحات وب سایت خود را بهینه سازی نمایید و در رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو قرار گیرید. شما می توانید از طریق فرم زیر جهت درخواست گزارش اقدام نمایید.

جهت کسب مشاوره سئو و طراحی سایت با ما تماس بگیرید

آنالیز تخصصی سئوکار

آنالیز تخصصی سئوکار

خبرنامه

استخدام در شرکت سئوکار

استخدام در شرکت سئوکار